Narodeniny CyberS - Akcia x2

Franšíza počítačových klubov CyberS je  zamerana na gaming a cybersport, sme nadšení, že môžeme osláviť náš výročný deň s našimi vernými zákazníkmi a komunitou. Od 18. do 24. decembra spúšťame exkluzívnu akciu „X2 na dobitie konta„, ktorá je naším spôsobom, ako poďakovať všetkým, ktorí boli s nami na tejto úžasnej ceste.

V CyberS sme vždy hrdí na poskytovanie prvotriednych herných zážitkov, od individuálneho hrania po organizovanie bootcampov a turnajov. Naša franšíza je viac ako len počítačový klub – je to miesto, kde sa stretávajú nadšenci pre gaming z celej Bratislavy a okolia.

Akcia „X2 na dobitie konta“ je naším spôsobom, ako osláviť a odmeniť našich zákazníkov. Keď prídete medzi 18. a 24. decembrom, každý váš vklad na účet sa automaticky zdvojnásobí, čím sa vám otvárajú dvere do sveta cybersportu s dvojnásobným množstvom zábavy.

Sme umiestnení na adrese Suché myto, 4 v Bratislave, a náš tím je vždy pripravený pomôcť vám s akýmikoľvek otázkami alebo potrebami. Navyše, naše zariadenia sú vybavené najmodernejšou technológiou, čo zaisťuje, že váš herný zážitok bude nezabudnuteľný.

Nezabudnite, táto akcia trvá len obmedzený čas, tak neváhajte a využite túto jedinečnú príležitosť. V Cyber S vás už čakáme! Sme nadšení, že môžeme spolu s vami osláviť a deliť sa o túto radostnú udalosť.