Turnaje sa konajú každý týždeň v našej aréne, čo je skvelá príležitosť pre ľudí, aby ukázali svoje schopnosti a zabavili sa hrou. Schádzajú sa u nás hráči z celej Bratislavy a súťažia o titul šampióna.

To však nie je všetko! Raz mesačne organizujeme žrebovanie o super ceny. Môže to byť čokoľvek, od novej klávesnice až po časový kupón v našom kyberklube. Veríme, že každý by mal mať možnosť získať niečo výnimočné, preto sa snažíme, aby naše rozdávanie bolo skutočným sviatkom.

Ak vo svete hier ešte len začínate, nezúfajte – máme aj špeciálne akcie pre nováčikov. Napríklad pri prvej návšteve našej arény môžete získať 3 hodiny hry zadarmo na akomkoľvek zariadení. Je to skvelá príležitosť vyskúšať si niečo nové a dozvedieť sa viac o našej aréne.

Pre tých, ktorí sú už registrovanými používateľmi našej arény, tiež ponúkame špeciálne akcie a zľavy. Ak napríklad odporučíte našu arénu svojim priateľom, získate zľavu na ďalšiu návštevu alebo hodinu hry zadarmo.

Sme hrdí na to, že naša aréna nie je len miestomna hranie, ale aj skutočnou komunitou hráčov. Môžete tu stretnúť ľudí, ktorí majú rovnaké záujmy a vášeň pre hranie. Vítaní sú tu ľudia všetkých vekových kategórií a úrovní zručností – každý si tu nájde niečo pre seba.

V našej aréne vždy vládne atmosféra radosti, empatie a súťaživosti. Srdečne vás vítame na našich turnajoch a podujatiach a dúfame, že sa stanete súčasťou našej komunity hráčov.

Napísali o nás