V CyberS sa herný svet stáva živou realitou prostredníctvom našich LAN turnajov a súťaží. Ponúkame súťaženie v najobľúbenejších hrách a prenájom našej počítačovej arény na špeciálne udalosti.

1. Súťaže v Populárnych Hrách

  • League of Legends (LoL): Ponorte sa do strategických bitiek v tejto svetoznámej MOBA hre. Na našich LAN turnajoch môžete predviesť svoje zručnosti, zdokonaliť taktiky so spoluhráčmi a vyhrať skvelé ceny.
  • Dota 2: Milovníci tejto komplexnej MOBA hry si tiež prídu na svoje. S profesionálnym vybavením našich herných počítačov a rýchlymi monitormi budú vaše boje s nepriateľmi a obliehania starov ešte vzrušujúcejšie.
  • Counter-Strike 2 (CS2): Zapojte sa do súťaženia vo vzrušujúcej hre, kde tímová koordinácia a reflexy rozhodujú o víťazstve. Naša počítačová aréna vám umožní zažiť autentický e-športový zážitok s realistickými grafikou a bez oneskorenia.

2. Prenájom Herného Klubu

  • Prenájom herného klubu a počítačov: CyberS poskytuje prenájom počítačov a priestorov na herné akcie. Naša počítačová aréna je ideálna na firemné turnaje alebo organizovanie špeciálnych herných udalostí.
  • Firemne akcie: Hľadáte spôsob, ako zvýšiť morálku tímu alebo zlepšiť spoluprácu medzi zamestnancami? Organizujeme firemne akcie prispôsobené vašim potrebám, aby ste mohli zažiť zábavný a súťaživý deň s kolegami.

3. Prečo Navštíviť CyberS?

  • E-sport a zábava v Bratislave: Ak hľadáte, kam ísť v Bratislave, kde zažiť vzrušenie z e-sportu alebo zorganizovať firemný event, CyberS je vaším miestom. Ponúkame prenájom priestoru pre všetky herné úrovne a typy hráčov.
  • Profesionálne Zariadenia: S naším moderným vybavením zabezpečíme, aby každý účastník turnaja alebo návštevník eventu mal ten najlepší zážitok. Vďaka vysokému výkonu našich hernych PC a spoľahlivej infraštruktúre sa môžete naplno ponoriť do súťaženia.

Pridajte sa k nám v CyberS a zažite autentické e-sport podujatia v profesionálnom prostredí!