Vitajte v CyberS! Ak hľadáte počítačový klub v Bratislave, ktorý kombinuje najmodernejšiu hernú technológiu s dynamickou komunitou hráčov, CyberS je miestom pre vás. V našej herni nájdete všetko, čo potrebujete na zábavu, súťaž a zlepšovanie sa vo svojej obľúbenej hre.

Herny Setup v CyberS v Bratislava

Čo Ponúkame v CyberS?

 1. Pokročilé Herné Zariadenia
  Naša počítačová aréna je vybavená najmodernejšími PC s vysokým výkonom, ktoré sú ideálne pre všetky typy hráčov. Každý počítač je vybavený najnovšími grafickými kartami, hernými myšami, klávesnicami a slúchadlami, takže si môžete vychutnať každý detail svojho herného dobrodružstva. S naším hardvérom sa môžete ponoriť do najnovších hier bez kompromisov v kvalite.
 2. LAN Turnaje a Súťaže
  LAN turnaje sú srdcom našej komunity. Pravidelne organizujeme súťaže a turnaje pre hry ako Counter-Strike, Dota 2, League of Legends a mnoho ďalších. Môžete sa tešiť na vzrušujúcu atmosféru, súťaženie s ostatnými hráčmi a šancu vyhrať skvelé ceny. Bez ohľadu na to, či ste začiatočník alebo skúsený hráč, v CyberS nájdete súperov na svojej úrovni.
 3. Komfortné Prostredie
  Naša počítačová aréna nie je len miestom na hranie, ale aj miestom na oddych. K dispozícii je relaxačná zóna, kde sa môžete stretnúť s priateľmi, diskutovať o stratégiách alebo jednoducho relaxovať po napínavom zápase. Máme tiež bar s občerstvením, kde si môžete doplniť energiu.
 4. Franchízu
  Chcete byť súčasťou rastúcej siete herných klubov CyberS? Ponúkame možnosť založiť vlastný klub v rámci našej franchízy. Poskytneme vám kompletnú podporu, know-how a obchodný model, aby ste mohli úspešne rozbehnúť svoj herný klub.

Sledujte Nás pre Najnovšie Akcie

Na našom blogu nájdete vždy aktuálne informácie o pripravovaných LAN turnajoch, novinkách z herného sveta a špeciálnych ponukách. Pridajte sa k našej komunite na sociálnych sieťach a buďte prvý, kto sa dozvie o najnovších akciách.

CyberS je viac než len počítačový klub – je to miesto, kde sa hráči stretávajú, súťažia a tvoria spoločne nezabudnuteľné herné zážitky. Príďte a objavte herný svet úplne novým spôsobom!