Vitajte všetci návštevníci nášho počítačového klubu CyberS! S radosťou oznamujeme našu špeciálnu udalosť plánovanú na prvý jún – Deň detí v CyberS! V tento deň vás pozývame na cestu do minulosti, do čias, keď radosť a predstavivosť zaujímali centrálnu pozíciu v našom živote.

Ako dospelí, každý z nás si zachováva vnútri seba štipku detstva. Avšak, s pribúdajúcimi rokmi vekové obmedzenia sa stávajú prekážkou medzi nami a možnosťou tešiť sa z tohto špeciálneho dňa rovnako ako v minulosti. Ale my, v počítačovom klube CyberS, si nemyslíme, že vek by mal byť prekážkou!

V tento Deň detí vás pozývame, aby ste si obnovili spojenie s radostou a možnosťami detstva. U nás nebudú existovať vekové obmedzenia – všetci návštevníci, bez ohľadu na svoj vek, môžu byť deťmi na jeden deň! Ponúkame vám ponoriť sa do kúzelného sveta hier, znovu prežiť pocit prvého dojmu z počítačových dobrodružstiev a opäť pocítiť neodolateľnú radosť, ktorá sprevádzala každý moment herného sveta.

 

 

Ale to nie je všetko! Aby ste mohli úplne zabudnúť na starosti a tešiť sa z Dňa detí, pripravili sme špeciálnu akciu pre všetkých našich návštevníkov. Počas tohto špeciálneho dňa každé dobitie vášho zostatku bude odmenené navýšením o 50%!

To znamená, že dostanete ešte viac možností a času na vaše herné dobrodružstvá v počítačovom klube CyberS.Veríme, že hry môžu byť mostom medzi minulosťou a súčasnosťou, medzi detstvom a dospelým životom. V Deň detí v CyberS chceme, aby každý z vás prežil tento most a obnovil spojenie s tou vnútornou radosťou, ktorá sa tak ľahko stráca v každodennom zhonu.

 

 

Deň detí v CyberS – to je šanca vrátiť sa k bezstarostnosti a tešiť sa zo sveta hier s plným nasadením. Tešíme sa na vás s otvorenými náručami, pripravenými pomôcť vám vytvoriť nezabudnuteľné spomienky a vniesť trochu kúzla do vášho života.

Nezmeškajte túto jedinečnú udalosť – Deň detí v CyberS! Budeme vás očakávať s nádejou!