Dnes by sme sa radi venovali spolupráci s renomovanou spoločnosťou ASUS, ktorá nám dodáva všetky počítače a zariadenia v našom klube. Ak ste u nás už niekedy boli, iste vám neuniklo, že všetky počítače sú od ASUSu a je to s dobrým dôvodom.

Po prvé, spoločnosť ASUS je známa svojou vysokou kvalitou a spoľahlivosťou svojich produktov. To znamená, že sa nemusíme obávať nejakých technických problémov alebo zlyhaní zariadení, čo je veľmi dôležité pre náš počítačový klub, v ktorom sa pravidelne konajú turnaje. Na LAN turnaje v Cs Go a iných hrách potrebujeme kvalitné počítače, aby všetko prebiehalo na vysokej úrovni.

 

Turnaje v rôznych online hrách

 

Po druhé, ASUS má na trhu veľmi dobré produkty, ktoré sú vhodné na hranie hier aj prácu s náročnými programami. Preto sme sa rozhodli pre ich použitie v našom klube. Každý počítač v našom klube je vybavený Intel Core i5 procesorom, ktorý zvláda náročné aplikácie bez problémov a zabezpečí rýchly priebeh práce.

Ďalším dôležitým prvkom počítačov sú grafické karty. V našom klube používame grafické karty ASUS DUAL RTX 3070, ktoré sú jednými z najlepších grafických kariet na trhu. Tieto karty umožňujú plynulé a rýchle spracovanie grafických aplikácií a hier, takže si u nás môžete užiť skvelý herný zážitok.

 

 

 

Samozrejme, nemôžeme zabudnúť ani na monitory. V našom klube sa používajú monitory ASUS TUF 27′ 165 Hz, ktoré sú vybavené technológiou, ktorá zabezpečuje vysokú kvalitu obrazu a rýchle prekresľovanie obrazu. Tieto monitory umožňujú vysokú hernú výkonnosť a zabezpečujú, že každý hráč vidí na svojom monitore všetky detaily.

 

 

 

Pre kvalitné zvukové prevedenie sme sarozhodli použiť headsety ASUS TUF H3 a ASUS ROG STRIX GO CORE. Tieto headsety sú vybavené kvalitnými reproduktormi a mikrofónmi, ktoré zabezpečujú vysokokvalitný zvuk a jasný hlas pre hráčov a komunikačné aplikácie.

 

 

 

Samozrejme, nemôžeme zabudnúť ani na klávesnice. V našom klube sa používajú klávesnice ROG STRIX SCOPE RX, ktoré sú navrhnuté pre hráčov a poskytujú rýchlu odozvu a pohodlné ovládanie. S programovateľnými klávesmi a RGB podsvietením, tieto klávesnice sú ideálnymi nástrojmi pre náročných hráčov, ktorí potrebujú maximálnu presnosť a rýchlosť.

 

 

 

Výhody, ktoré poskytujú tieto zariadenia, sa prejavujú vysokou kvalitou grafiky, rýchlym a spoľahlivým výkonom, kvalitným zvukom a ergonomickým dizajnom, ktorý zabezpečuje pohodlné sedenie aj po niekoľkých hodinách hrania. Tieto výhody sú veľmi dôležité pre náš klub.

 

 

 

Spolupráca so spoločnosťou ASUS sa ukázala ako veľmi dobrá voľba pre našu organizáciu a sme radi, že sme sa mohli spojiť s takou renomovanou spoločnosťou. Výsledkom tejto spolupráce sú vynikajúce zariadenia a počítače, ktoré umožňujú nášmu klubu poskytnúť vysokú kvalitu služieb pre našich návštevníkov. Veríme, že vďaka týmto zariadeniam budú naši hráči a návštevníci spokojní a budú sa radi vracať k nám.

Dúfame, že vám tento blog poskytol zaujímavé informácie o našom klube a spolupráci so spoločnosťou ASUS. Ak máte akékoľvek otázky alebo komentáre, neváhajte nás kontaktovať. Ďakujeme za vašu pozornosť a tešíme sa na vás v našom klube CyberS!